Konserwator

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Arhelan, w kategorii: Praca fizyczna

Konserwator

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Arhelan, w dniu: 2019-05-15

Konserwator

Pełna treść ogłoszenia:

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych. Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim oraz mazowieckim. W naszej firmie pracuje 1300 osób. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Firma Arhelan w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konserwator

Miejsce pracy: Grajewo, Orzysz, Augustów, Ełk, Szczuczyn, Olecko i okolice

Zakres obowiązków:

  • opieka techniczna nad podległymi sklepami,
  • wykonywanie drobnych prac remontowo-budowlanych,
  • kontrola terminowości i jakości wykonanych prac remontowo-budowlanych przez podmioty zewnętrzne,
  • współpraca z kierownikami sklepów,
  • bieżący nadzór nad likwidacją awarii w sklepach,

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego,
  • umiejętności wykonywania "drobnych" prac remontowo budowlanych – drobne prace hydrauliczne, ślusarskie, budowlane tzw. "złota rączka",
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • gotowości wykonywania prac w terenie,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • dyspozycyjności i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • rzetelności, systematyczności i umiejętności pracy pod presją czasu.

 Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • pracę w stabilnej organizacji,
  • elastyczny czas pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

rekrutacja@arhelan.pl

lub wypełnienie formularza aplikacyjnego:

Administratorem danych jest Arhelan Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K z siedzibą w Bielsku Podlaskim 17-100, Al. Józefa Piłsudskiego 45. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Orzysz

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 691550589, E-mail: rekrutacja@arhelan.com.pl

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOlsztyn.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty