Specjalista działu Sprzedaży Eksportowej Barczewo

Oferta pracy dodana przez: J Grzywinska Primaverafurniture, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: J Grzywinska Primaverafurniture, w dniu: 2021-06-01

Pełna treść ogłoszenia:

PRIMAVERA FURNITURE Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim producentem wysokiej klasy mebli tapicerowanych, ogrodowych oraz stołów i stolików.

Od 2006 roku z ogromnym sukcesem podbijamy nie tylko rynek Europy Środkowej, Zachodniej i Skandynawii, ale również Stany Zjednoczone oraz Kanadę. Wyznaczamy trendy w meblarstwie tapicerskim. Dalece odbiegamy od produktów dostępnych na polskim rynku, przede wszystkim pod względem jakościowym i stylistycznym.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość podstaw języka niemieckiego, francuskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Office
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętności negocjacyjne z klientami.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem biznesowym i indywidualnym
  • Aktywne wsparcie klientów i rozwiązywanie zgłoszonych problemów
  • Obsługa sprzedażowa klientów zagranicznych
  • Sporządzanie specyfikacji zamówień i wprowadzanie jej do systemu
  • Współpraca z działem logistyki i produkcji.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Barczewo

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 662073445, E-mail: robert@primaverafurniture.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOlsztyn.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty