Młodszy programista PHP

Oferta pracy dodana przez: Anna Nettom, w kategorii: IT

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Anna Nettom, w dniu: 2020-10-08

Pełna treść ogłoszenia:

Młodszy Programista PHP  ( miejsce pracy NETTOM Olsztyn)

Tworzymy dedykowane systemy zarządzania szkoleniami, szkołami językowymi, sklepy internetowe B2B i B2C, systemy marketingowe, newsletterowe.

W 2020 roku realizujemy projekty w Symfony od 3 do 5, Typo3, Wordpress, Prestashop, Magento.

Twoje Zadania:

  • Tworzenie dobrej jakości kodu;
  • Implementacja aplikacji webowych;
  • Rozwój systemów informatycznych;
  • Wsparcie i uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania.

Wymagania:

  • PHP 7;
  • MySQL i jej optymalizacja (mile widziana znajomość Percony);
  • Znajomość któregokolwiek frameworka PHP, preferowany Symfony
  • Git;
  • Podstawy pracy z PhpStorm;
  • Znajomość języka angielskiego do posługiwania się dokumentacją.
Miejsce pracy:

Stacjonarnie, optymalnie klimatyzowane biuro w dogodnej lokalizacji,
300 m od Wydziału Matematyki i Informatyki w Olsztynie przy ul. Warszawskiej przy Orlenie, własny parking dla samochodów i rowerów, możliwy dojazd komunikacją miejską - tramwaj 3, autobusy 103, 109, 130, 309.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę dla specjalistów o różnym stopniu doświadczenia;
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i znajomości PHP i Symfony;
  • Spokój i przewidywalność;
  • Starannie dobrane projekty;
  • Dobrą atmosferę, niekorporacyjne środowisko;
  • Stack: stajnia Jetbrains (PHPstorm, Intellij Idea, CLion), Gitlab, tunningowany przez nas Redmine, wewnętrzny czat, repo plików, serwery dedykowane, wirtualizacja, Elasticsearch;
  • Stanowiska deweloperskie: minimum 3 monitory IPS 1920x1200; podwójne łącze internetowe; ponadstandardowe oświetlenie LED (od 650 do 1100 lx na poziomie biurka) dla lepszego komfortu pracy.
  • Regularna podwyżka minimum raz w roku
  • Dofinansowania do szkoleń, certyfikatów, ubezpieczeń
  • Dostęp do literatury fachowej
  • Możliwość incydentalnej pracy zdalnej

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Olsztyn

Wynagrodzenie: 4000 zł -6500 zł brutto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 605655706

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOlsztyn.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty