Serwisant urządzeń chłodniczych

Oferta pracy dodana przez: Info Tc Serwis, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Info Tc Serwis, w dniu: 2019-06-18

Pełna treść ogłoszenia:

Stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży klimatyzacji i chłodnictwa poszukuje pracowników na stanowisko:

Serwisant/Monter Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacyjnych

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie okresowych konserwacji urządzeń chłodniczych
  • bieżące naprawy
  • opieka serwisowa - kontrolowanie stanu urządzeń w okresie pomiędzy konserwacjami

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (chłodnik, elektryk, automatyk) lub kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
  • uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziany F-gaz
  • doświadczenie w serwisowaniu i konserwacji urządzeń chłodniczych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnego przeprowadzania diagnoz
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres info@tc-serwis.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Plewiska

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 513798960, E-mail: info@tc-serwis.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOlsztyn.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty