Hurtownia kwiatów sztucznych Olsztyn Bomm


Ogłoszenie z kategorii: Kwiaciarnie, dodane przez: Hurtownia Kwiatów Sztucznych Bomm


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Hurtownia kwiatów sztucznych Olsztyn Bomm

Hurtownia kwiatów sztucznych Olsztyn BommNajpiękniejsze sztuczne kwiaty Olsztyn. Poznaj importera sztucznych roślin z rodzinną tradycją, który od ponad 30 lat czaruje najpiękniejszymi okazami w Polsce. Nasza firma oferuje sprzedaż detaliczną i hurtową. Produkty można kupić na naszej stronie internetowej. Jeśli jesteś hurtownikiem, to zachęcamy do umówienia spotkania z naszym handlowcem w Olsztynie! Doradzimy, które produkty sprawdzą się najlepiej w Twojej branży.

Sztuczne kwiaty i rośliny to coraz częściej wybierane zamienniki żywych okazów. Są o wiele trwalsze, a przy tym wyglądają równie pięknie. Dodatkowo nie wymagają zaawansowanej pielęgnacji, co bywa szczególnie uporczywe dla osób, którym brakuje wolnego czasu. Nasza hurtownia zajmuje się dostarczaniem Państwu najpiękniejszych kwiatowych okazów w najlepszych cenach.

Kwiaty warmińsko-mazurskie – nasza hurtownia sztucznych roślin oferuje najpiękniejsze okazy na rynku. W naszym sklepie znajdą Państwo niemalże każdy pożądany przez siebie gatunek roślin. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, gdzie specjaliści z branży czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.


Od firmy: Hurtownia Kwiatów Sztucznych Bomm Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt Pokaż profil Firmy

Telefon: +48 (22) 122 80 00,
E-mail: info@bomm.pl


Ogłoszenie z kategorii: Kwiaciarnie Olsztyn,
dodane w dniu: 2022-05-09

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość